tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

  • 23 października 2019

[ZDJĘCIA] Zderzenie osobówki z ciężarówką na Beskidzkiej

W poniedziałek, 21 października po godzinie 16.00 na ulicy Beskidzkiej (DK 1) na pasie w kierunku Pszczyny, około 300m przed skrzyżowaniem z ul. Edukacji, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem ciągnika siodłowego DAF z naczepą oraz samochodu osobowego Toyota.

Zderzenie osobówki z ciężarówką na Beskidzkiej w Tychach - 21.10.2019 · fot.


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały zastępy JRG Tychy, zespół PRM oraz patrol policji. Ruch na pasie w kierunku Pszczyny na czas działań służb ratunkowych został całkowicie wstrzymany. Osoby podróżujące osobówką trafiły pod opiekę ratowników medycznych.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że winnym zdarzenia jest kierowca ciężarowego DAFa, który nie zachował bezpiecznej odległości i najechał na osobówkę. Na szczęście osoby podróżujące Toyotą nie doznały poważniejszych obrażeń. Kierowca ciężarówki został ukarany mandatem. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA