tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

  • 10 sierpnia 2019

Policja szuka sprawcy kradzieży telefonu

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego o łącznej wartości 2 tys. złotych. Do zdarzenia miało dojść 29 czerwca na ul. Darwina 21 w Tychach.

Policja szuka sprawcy kradzieży telefonu
Policja szuka sprawcy kradzieży telefonu · fot.


Mundurowi opublikowali wizerunek osoby, która może posiadać istotne informacje na temat przedmiotowego zdarzenia. Jest to mężczyzna w wieku około 25-30 lat, szczupła budowa ciała, zarost na twarzy, włosy koloru brązowego, ubrany w niebieską podkoszulkę w pasy, szare materiałowe spodenki sięgające przed kolano.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu (32) 32-56-230, telefonem alarmowym 112 lub adresem e-mail ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA