tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

  • 6 sierpnia 2019

Pijany obywatel Ukrainy prowadził samochód na DK-1 w Kobiórze

O tym, że w naszym kraju każdego obowiązuje prawo, przekonał się ostatnio pracujący na Śląsku obywatel Ukrainy. Po tygodniu pobytu na obczyźnie, po suto zakrapianym ucztowaniu postanowił spróbować swoich sił na drodze. Z przeszło 2 promilami w organizmie wsiadł do volkswagena i ruszył w trasę. Jego dalszą podróż zakończył patrol drogówki.

W niedzielę, 4 sierpnia kwadrans przed 21.00 mężczyzna starał się pokonać kobiórski odcinek ul. Beskidzkiej. Jego tor jazdy znacznie odbiegał od obowiązującego, co nie umknęło uwadze patrolu. W chwili badania mężczyzna miał 1,05 mg/l, co w przeliczeniu daje ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

W najbliższym czasie, obywatelowi Ukrainy przyjdzie zmierzyć się z innymi środkami transportu. W pociągu, czy też w autobusie będzie jednak mógł liczyć na pełen profesjonalizm i trzeźwość prowadzących pojazdy.

BM / tychy.info, źródło: KPP Pszczyna

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA