tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

  • 23 lipca 2019
  • 28 lipca 2019

Food trucki przy Gemini - skosztujcie dań z różnych stron świata!

Za nami:

Organizacja FUTRAKI zaprasza wszystkich miłośników dobrego jedzenia na otwarcie sezonu foodtruckowego w Tychach. Impreza odbędzie się w dniach 26-28 lipca. Food trucki, jak zwykle, zaoferują duży wybór dań z różnych stron świata.

zlot food trucków tychach


26, 27 i 28 lipca (piątek, sobota, niedziela) CH Gemini Park Tychy będzie kusić mieszkańców miasta i turystów zapachami wspaniałych potraw przyrządzanych przez prawdziwych pasjonatów kulinariów.

- To najlepsze zaproszenie do ucztowania w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją będzie kilkanaście food trucków - aut przystosowanych do przygotowywania i wydawania posiłków. Każdy z samochodów serwuje oryginalne potrawy: od wyjątkowych meksykańskich burrito, poprzez azjatyckie dania z woka i oryginalne burgery, aż po słodkie hiszpańskie churrosy i lody tajskie. Bogata oferta kulinarna zaspokoi najwybredniejsze gusta miłośników jedzenia - zapewniają organizatorzy.

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne: przystawki, dania główne oraz desery i kawa. Impreza odbędzie się na terenie Gemini Park Tychy, przy ul. Towarowej 2c.

Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Konkurs

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA