tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

  • 5 lipca 2019

Policja poszukuje zaginionego 48-letniego Stanisława Borkowskiego

Policjanci z Tychów zwracają się z apelem o pomoc w ustaleniu informacji o zaginionym Stanisławie Borkowskim.

Policja poszukuje zaginionego 48-letniego Stanisła
Policja poszukuje zaginionego 48-letniego Stanisława Borkowskiego · fot.


28 czerwca około godz. 17.00 zaginiony wyszedł z mieszkania swojej siostry mieszczącego się przy ul. Edukacji i do chwili obecnej nie powrócił, ani też nie nawiązał żadnego kontaktu.

Rysopis: Wiek z wyglądu 40 lat, wzrost 175 cm, sylwetka szczupła przekrzywiona na lewą stronę, włosy krótkie ciemne, uszy normalne, nos prosty, uzębienie pełne, zarost w postaci brody i wąsów.

Ubiór: Jasne, długie spodnie, klapki niebieskie, bezrękawnik z wełny w paski fioletowo-szare, bluza granatowa z kapturem.

Znaki szczególne: za prawym uchem guz wielkości orzecha włoskiego, na szyi po lewej stronie blizna po usunięciu węzłów chłonnych. Głowa pochylona w lewą stronę z tikiem polegającym na kiwaniu. Drące ręce. Podczas wypowiadania się mówi bardzo głośno.

- Zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat Stanisława Borkowskiego. Osoby te proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Miejską Policji w Tychach (32) 325-62-00, (32) 325-62-55 albo bezpłatnym numerem alarmowy 112 lub 997 - apelują policjanci.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA