tychy.info - świeże spojrzenie na miasto

  • 19 czerwca 2019

Kino pod chmurką w Tychach. Pierwszy seans 19 czerwca

Relaks i chwila odprężenia przy dobrym kinie, w miły towarzystwie, po upalnym i męczącym dniu? W najbliższych dniach w Tychach odbędą się dwa plenerowe pokazy filmowe, podczas których na pewno nie zabraknie śmiechu i dobrej zabawy.

kino plenerowe


19 czerwca o godzinie 21:30 kino pod chmurką zawita do Czułowa. Na placu im. Krystyny Ryguły odbędzie się pokaz filmu "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów". To pierwszy animowany film o przygodach nieustraszonych galów stworzony w technice 3D. Letni pokaz filmowy w Czułowie jest realizowany w ramach Budżetu Partycypacyjnego Miasta Tychy na rok 2019.

Z kolei w piątek 21 czerwca, Młodzieżowe Centrum Kultury tradycyjnie zaprasza na Plenerowe Kino FreeLove. Tym razem wyświetlony zostanie nowy film Janusza Kondratiuka - „Jak pies z kotem”. Komedia, która doprowadza widzów do łez - zarówno tych radości, jak i wzruszenia. Na ekranie zobaczymy plejadę gwiazd polskiego kina w wybitnych kreacjach aktorskich, z Robertem Więckiewiczem i Olgierdem Łukaszewiczem na czele. Film Kondratiuka znalazł się wśród nagrodzonych i nominowanych do Złotych Lwów i Orłów. Początek również o 21:30.

Wstęp na seanse filmowe jest bezpłatny.

ab / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA