tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 6 czerwca 2019

Policjanci szukają sprawcy kradzieży kurtki ze sklepu przy ul. Towarowej

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Ten mężczyzna może coś wiedzieć na temat kradzieży kurtki w sklepie przy ul. Towarowej · fot.


Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi dochodzenie w sprawie kradzieży męskiej kurtki. Do zdarzenia doszło 16 kwietnia w jednym ze sklepów przy ul. Towarowej. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia.

Rysopis: wiek ok 40 lat, średniej budowy ciała, wzrostu około 180cm, ubrany w czarną bluzę zapinaną na zamek, ciemnoniebieskie spodnie dżinsowe, czarne buty, na głowie czapka z daszkiem koloru ciemnego, twarz bez zarostu.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA