tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 15 maja 2019

Znana polska marka modowa otworzyła sklep w Gemini Park Tychy

Największe w Tychach centrum handlowe poszerza swoją ofertę modową. Do grona najemców Gemini Park Tychy dołączyła właśnie polska sieć odzieżowa Carry.

carry w gemini park Tychy
Sklep Carry w Gemini Park Tychy · fot.


Rośnie udział mody w ofercie Gemini Park Tychy. Sklepy z ubraniami, butami i dodatkami zajmują tam już ponad 52% powierzchni leasingowej. Tylko w pierwszym roku od otwarcia galerii segment ten wzbogacił się aż o 7 polskich i zagranicznych marek fashion.

Teraz oferta zyskuje po raz kolejny. W wynajem powierzchni w galerii zdecydowała się zainwestować polska marka Carry. Popularna sieć odzieżowa zajęła lokal mający 1500 m kw. To pierwsze z zaplanowanych na najbliższe miesiące otwarć w Tychach i jedno z największych.

- Kontynuujemy rozwój oferty modowej, zapraszając do współpracy marki doskonale znane Polakom, a jednocześnie pożądane przez klienta na lokalnym rynku. Mocno przy tym koncertujemy się na poszerzeniu tenant mix’u o popularne sieci. Pozwala to nam tworzyć zróżnicowaną i przystępną ofertę fashion, atrakcyjną dla osób w różnym wieku i z różnym portfelem - mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding.

Marka Carry na polskim rynku działa już od 20 lat. W nowym salonie klienci Gemini Park znajdą niezwykle szeroki wybór odzieży damskiej i męskiej, ale także dziecięcej. Ponadto w asortymencie Carry znaleźć można także akcesoria. Nowe kolekcje w sklepach marki pojawiają się kilka razy w roku.

- Carry dopełnia już zastaną ofertę fashion Gemini Park. Poszerza także ofertę dostępnych u nas znanych sieci odzieżowych, wprowadzając kolejny ciekawy punkt na modowej mapie galerii. To także kolejna rozpoznawalna polska marka, która zdecydowała się na inwestycję w lokal w naszym centrum - wylicza Anna Malcharek.

strefy relaksu w Gemini Park Tychy
fot.


I faktycznie, klienci tyskiego centrum handlowego mają w czym wybierać. Segment modowy wypełnia już blisko 50 sklepów. Swojej lokale mają tutaj tak popularne polskie i zagraniczne sieci odzieżowe jak H&M, TK Maxxx, New Yorker, Medicine, Orsay czy Diverse. Z kolei Grupa LPP ulokowała w galerii aż 5 marek ze swojego portfolio: Reserved, House, Cropp, Sinsay oraz Mohito.

Ponadto w centrum handlowym można znaleźć sklepy takich brandów jak: Lee/Wrangler/Levis, Big Star, Gatta, Calzedonia, Triumph, Quiosque czy Monnari. Gemini Park ma także kompletną ofertę mody męskiej, ze sklepami m.in. Pierre Cardin, Vistula, Bytom, Lavard, Kubenz czy. Na ofertę obuwia i dodatków składają się natomiast sklepy m.in. Deichmann, CCC, Wittchen, Ryłko, Ochnik i Wojas.

- Oferta modowa Gemini Park wciąż zyskuje na atrakcyjności. Staje się także coraz bardziej urozmaicona, a tym samym dopasowana do potrzeb mieszkańców Tychów i okolicznych miejscowości. Obok marek sieciowych można u nas dziś znaleźć coraz więcej marek z wyższej półki, a także, dla przeciwwagi, marek dyskontowych, które zyskują na popularności wśród klientów - wylicza Malcharek.

Jak podkreśla przedstawicielka Gemini Holding, tak szybka komercjalizacja tyskiej galerii to duży sukces. - Centrum jest już w 98% wynajęte, prowadzimy także rozmowy dotyczące pozostałej powierzchni. To wynik, jaki osiągnęliśmy w równo rok od otwarcia, przy czym w momencie samego otwarcia obiekt był wynajęty w ponad 95%. To pokazuje, jak duży potencjał inwestorzy dostrzegają w Gemini Park i jak atrakcyjny jest dla nich tutejszy rynek - mówi.

Gemini Park Tychy
fot.


Sama galeria ma sporo do zaoferowania najemcom. Tylko w ciągu pierwszego roku działalności centrum odwiedziło ponad 4,4 mln klientów. Wśród robiących tutaj zakupy, oprócz mieszkańców Tychów, można spotkać także mieszkańców kilkudziesięciu ościennych miejscowości, w tym Katowic, Mikołowa, Pszczyny, Bierunia, Oświęcimia czy Lędzin.

- Gemini Park działa na rynku o niskim nasyceniu powierzchnią handlową. To dziś jedyna galeria tej skali w mieście, a co za tym idzie najpopularniejsza destynacja zakupowa dla ponad 130 tys. miasta. To również jedyne w mieście miejsce z tak szeroką ofertą fashion. Tworzy to markom z tego segmentu niezwykle atrakcyjne inwestycyjnie miejsce - mówi Malcharek.

Potencjał obiektu dostrzega także branża retail. Centrum handlowe zdobyło m.in. nagrody European Property Awards 2018 oraz nagrodę The European Property Awards w kategorii „Retail Developement Poland” oraz najwyższą ocenę jury tego konkursu, czyli Five Star Award oraz tytuł „Best Retail Developement Poland”. Centrum nagrodzone zostało także nagrodą CEE Retail Awards w kategorii „Retail Project Medium”.

BM / tychy.info, źródło: Gemini Park Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA