tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 14 maja 2019

Z recepcji przychodni skradziono telefon. Policja szuka sprawcy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu komórkowego w Tychach przy al. Niepodległości. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają kobietę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w 19 marca na recepcji jednej z przychodni przy al. Niepodległości w Tychach. Nieznany sprawca dokonał kradzieży telefonu komórkowego. W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek kobiety, która może posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. Starsza kobieta niskiego wzrostu, ubrana w niebieską kurtkę, czapkę, czarne okulary korekcyjne.

Kobieta może posiadać istotne informacje nt. kradz
Kobieta może posiadać istotne informacje nt. kradzieży telefonu · fot.


Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają kobietę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu (32) 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA