tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 8 kwietnia 2019

Pijani Ukraińcy podróżowali Oplem. Doprowadzili do kolizji i uszkodzili 4 auta

Tyscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn narodowości ukraińskiej, związanych ze zdarzeniem drogowym, do którego doszło wczoraj na ul. Sikorskiego. Miało dojść tam do kolizji drogowej, w której kierujący pojazdem Opel Zafira, z niewyjaśnionych okoliczności, utracił panowanie nad pojazdem i uszkodził cztery inne samochody. Śledczy ustalają szczegóły okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godz. 21.00 na ul. Sikorskiego w Tychach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Opel Zafira utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w stojące na parkingu cztery inne samochody, uszkadzając je. Na chwilę obecną trwają czynności, które mają na celu ustalić, który z zatrzymanych mężczyzn kierował oplem.

Policjanci sprawdzili trzeźwość mężczyzn, którzy jak twierdzili świadkowie, próbowali oddalić się z miejsca zdarzenia. Okazało się, że 36-letni mężczyzna miał ponad promil alkoholu, a 23 i 24-latek ponad 2 promile w organizmie. Na miejscu czynności wykonywali także policyjny technik wraz z referentem. Śledczy ustalają teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Osoby, które posiadają istotne w tej sprawie informacje, proszone są o kontakt z policjantami z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu pod numerem tel. (32) 325-62-30.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA