tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 6 kwietnia 2019
  • 8 kwietnia 2019

Tandemowe Trip Love o zimowej ekspedycji za koło podbiegunowe

Za nami:

W poniedziałek, 8 kwietnia o godz. 18.00 zapraszamy na wyjątkowe Spotkanie z Podróżnikiem w Klubie Wilkowyje MCK. Klub odwiedzi ekipa Tandemowe Trip Love ze swoją prelekcją: Zimowa ekspedycja za koło podbiegunowe z psem.

Tandemowe Trip Love
Tandemowe Trip Love · fot.


Wyprawa, która miała być zdaniem wszystkich niemożliwa do zrealizowania. Jednak po kilku tysiącach przejechanych kilometrów, miesiącach spędzonych w drodze, mroźnych nocach w namiocie, stała się niezwykłą historią, bogatą w doświadczenia, chwil pełnych grozy, a także pięknych, wzruszających i zabawnych wydarzeń. Wszyscy pukali się w głowę, oni na szczęście nie słuchali i jeszcze silniej naciskali na pedały roweru walcząc z lodowym wiatrem smagającym ich twarze.

Ponad 9 miesięcy w drodze, 8 tysięcy kilometrów pokonanych pojazdem ważącym 400 kg - tandem, duża przyczepka i 50-cio kilogramowy pies. Z Polski wyruszyli pod koniec listopada, gdy zdobywali Nordkapp w czerwcu, zima wciąż nie opuszczała Półwyspu Skandynawskiego. Dzięki pionierskiemu wyczynowi Klaudia Jadwiszczyk i Krzysztof Lewicki wpisali się w historię jako pierwsi podróżnicy, którzy przetrwali 6 zimowych miesięcy ekstremalnie trudnej wyprawy.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 8 kwietnia o godzinie 18.00 w Klubie Wilkowyje MCK, ul. Szkolna 94. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Tandemowe Trip Love

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA