tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 8 marca 2019
  • 9 marca 2019

Policjanci wyłowyli 69-letnią kobietę ze stawu w Parku Północnym

Tyscy policjanci uratowali życie 69-letniej kobiecie, którą wyłowili ze stawu. Gdy zauważyli, jak z zanurzoną głową unosi się na tafli zbiornika, mundurowi natychmiast wskoczyli do wody i wyciągnęli ją. Następnie przywrócili jej funkcje życiowe i przekazali załodze karetki pogotowia ratunkowego. Policjanci wyjaśniają teraz, w jakich okolicznościach kobieta znalazła się w stawie.

Akcja ratunkowa w Parku Północnym - 6.03.2019 · fot.


W środę, 6 marca około godziny 18.00 dyżurny tyskiej komendy otrzymał informację, że w stawie w parku w rejonie ul. Edukacji znajduje się kobieta z twarzą zanurzoną w wodzie. Policjanci z wydziału prewencji natychmiast pojechali we wskazane miejsce. Mundurowi bez wahania wskoczyli do wody, wyłowili kobietę i przystąpili do udzielenia jej pierwszej pomocy. Stróże prawa szybko przywrócili jej funkcje życiowe, a następnie przekazali ją załodze karetki pogotowia ratunkowego.

69-letnia kobieta z głęboką hipotermią trafiła do szpitala. Obecnie jej życiu, zdaniem lekarzy, nie zagraża niebezpieczeństwo. Śledczy, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach, badają okoliczności, w jakich kobieta znalazła się w stawie.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA