tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 8 marca 2019

Popchnął mężczyznę i uderzył go w twarz. Policja szuka sprawcy

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie naruszenia narządów ciała. Do zdarzenia doszło w sklepie przy ul. Edukacji. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Popchnął mężczyznę i uderzył go w twarz. Policja s
Popchnął mężczyznę i uderzył go w twarz. Policja szuka sprawcy · fot.


9 stycznia przed godz. 14.00 w sklepie przy ul. Edukacji nieznany mężczyzna popchnął na regał sklepowy pokrzywdzonego, a następnie uderzył otwartą dłonią w twarz. Sprawca oddalił się wychodząc ze sklepu.

W toku prowadzonego postępowania uzyskano wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje w tej sprawie. Jest to mężczyzna w wieku około 25-30 lat, okrągła twarz, krótkie blond włosy, ubytki w uzębieniu, wzrostu około 180 cm, ubrany w kurtkę zimową koloru jasnego moro, spodnie koloru ciemnego typu bojówki.

Popchnął mężczyznę i uderzył go w twarz. Policja s
Popchnął mężczyznę i uderzył go w twarz. Policja szuka sprawcy · fot.


Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numerem telefonu (32) 325-63-34 lub telefonem alarmowym 112.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA