tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 6 marca 2019
  • 8 marca 2019

Alosza Awdiejew z jubileuszowym recitalem na Dzień Kobiet

Za nami:

Będzie można ubawić się do łez i poczuć sporą dawkę pozytywnej energii. Alosza Awdiejew nie zwalnia tempa. Przygotował specjalny występ na Dzień Kobiet i nowy program jubileuszowy z okazji nadchodzącego 45-lecia jubileuszu pracy artystycznej oraz współpracy z krakowską "Piwnicą pod Baranami".

Alosza Awdiejew z jubileuszowym recitalem na Dzień


To jednak nie wszystko. Artysta od przeszło 50 lat mieszka w Polsce a od ćwierć wieku jest "legalnym Polakiem". Dlaczego "legalnym"? Dlatego, że minęło już 25 lat od chwili, kiedy uzyskał polskie obywatelstwo. Jak sam żartuje - Polakiem jest "z wyboru a nie z przymusu".

To jeszcze nie koniec jubileuszy. Alosza Awdiejew już niedługo będzie obchodzić swoje 80. urodziny. Nikt nie chce w to wierzyć, nawet sam Alosza. Postanowił więc, że w tym - tak bogatym w jubileusze czasie, będzie blisko swoich przyjaciół, fanów i miłośników dobrej muzyki. Odwiedzi wiele większych i mniejszych miast. Do współpracy zaprosił wybitnych muzyków: grającego na skrzypcach Michała Półtoraka, szefa muzycznego "Piwnicy pod Baranami", muzyka z którym nagrywał swoje pierwsze płyty oraz kontrabasistę Kazimierza Adamczyka, który od początku towarzyszy Aloszy w artystycznej drodze.

Podczas recitalu będzie można posłuchać porywających piosenek. Alosza Awdiejew wraz z towarzyszącymi muzykami wyczaruje na gitarze niezwykłe klimaty piosenek żydowskich, rosyjskich romansów, piosenek szemranego półświatka Odessy, czy pieśni cygańskich. To wszystko okrasi znakomitym dowcipem.

Specjalny występ z okazji Dnia Kobiet, połączony z jubileuszem, to bez wątpienia będzie wieczór dobrej zabawy, wieczór spędzony w doborowym towarzystwie. Warto zarezerwować sobie dobre miejsce i kupić bilety. W końcu takie jubileusze już się nie powtórzą, a Dzień Kobiet jest tylko raz w roku.

Alosza Awdiejew z zespołem, koncert specjalny na Dzień Kobiet, Teatr Mały w Tychach, 8 marca, godz. 19:00. Bilety w cenie 90 i 80 zł do nabycia w kasie teatru, w sieci EMPiK lub na www.ebilet.pl

43-100 Tychy
ul. kard. A. Hlonda 1

tel. 32 227 20 67
tel. 32 227 36 11
fax 32 227 20 67

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA