tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 12 lutego 2019

Fluiconnecto - profesjonalne wsparcie twojego przedsiębiorstwa

Materiał partnera:

Prowadzisz firmę zajmującą się przetwórstwem tworzyw sztucznych? Oto firma, która dostarczy ci doskonałej jakości multizłącza, złączki i węże przystosowane do używania w wysokich temperaturach, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania układów chłodzenia form.

silnet


Działająca na terenie Górnego Śląska firma Fluiconnecto, oferuje również współpracę firmom z wielu różnych branż - przemysłowym, rolniczym i usługowym, a nawet gospodarstwom domowym.

Z kim współpracuje Fluiconnecto?Firma współpracuje z największymi śląskimi zakładami produkcyjnymi, ze szczególnym uwzględnieniem firm z Gliwic i Tychów. Profesjonalne zakuwanie węży oferowane przez Fluiconnecto, wspiera działy utrzymania ruchu firm i systemy odpowiedzialne za ciągłość procesów produkcyjnych. Firmy z branży logistyki i transportu, również mogą liczyć na wsparcie w zakresie dostarczania wysokiej klasy przewodów wysokociśnieniowych dla układów hydrauliki siłowej.

Znajdą tu Państwo również zawory, hydrozawory oraz silniki i pompy hydrauliczne, niezbędne w wielu procesach w waszej firmie. Fluiconnecto współpracuje również owocnie i na szeroką skalę z producentami OEM. Firma posiada centralny warsztat, gdzie odbywa się seryjna produkcja przewodów hydraulicznych i kompletacja KIT. Wykonuje się tam krótkie i długie serie przewodów oraz składa w zestawy węże wraz z innymi komponentami. Wykonywane są testy ciśnieniowe w ceku zagwarantowanie najwyższej jakości. Przewody są znakowane kodami producenta, co ułatwia ich późniejszy serwis.

Sprawdź więcej - Fluiconnecto zakuwanie węży

Dla branży usługowejFirma oferuje również zakuwanie węży do myjek ciśnieniowych i innych urządzeń używanych w branży usług utrzymania czystości oraz w myjniach samochodowych. Myjki ciśnieniowe są sprzętem coraz powszechniej używanym w gospodarstwach domowych. Ich właściciele również są mile widzianą klientelą stacjonarnych sklepów, gdzie dzięki doskonałemu zaopatrzeniu i wyposażeniu, na miejscu przeprowadza się zakuwanie węży i przewodów już od najmniejszych możliwych średnic.

Serwis mobilny 24hNaszym kontrahentom oferujemy serwis mobilny, który dzięki wyposażeniu samochodów w podręczny magazyn, umożliwia zakuwanie węzy i inne usługi serwisowe bezpośrednio u klienta.

Serwis mobilny docierający do potrzebujących naprawy lub przeglądu klientów firmy Fluiconnecto to oszczędność cennego czasu, jaki zostałby w innym przypadku poświęcony na demontaż maszyn i dojazd do serwisu. Usługi i produkty oferowane przez Firmę Fluiconnecto, to doskonałe rozwiązania dla wszystkich firm, gdzie używa się węży i przewodów o różnym przeznaczeniu.