tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 12 lutego 2019
  • 13 lutego 2019

Martwy 34-latek znaleziony na ul. Zgrzebnioka. Policja szuka świadków

Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności śmierci 34-latka, który został znaleziony dziś w nocy na ul. Zgrzebnioka w Tychach. Policja prosi wszystkich świadków, którzy mogą mieć informacje na temat niewyjaśnionej śmierci młodego mężczyzny, o pilny kontakt z mundurowymi.

Dziś w nocy około godz. 2.45 policjanci otrzymali informację, że na ul. Zgrzebnioka w Tychach na jezdni w rejonie nr 4 leży mężczyzna. Okazało się, że 34-latek nie żyje. Mężczyzna posiadał widoczne obrażenia głowy oraz ciała. Na miejsce przybyła grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator, który zarządził sekcję zwłok. Jej wyniki pozwolą poznać przyczynę śmierci mężczyzny. Policjanci sprawdzają każdy szczegół w tej sprawie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

Wszystkie osoby, które mają wiedzę na temat niewyjaśnionych okoliczności śmierci młodego mężczyzny proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów osobisty bądź pod numerem telefonu (32) 325-65-255, bądź 112.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA