tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 8 lutego 2019
  • 23 lutego 2019

Spacer po lodowisku - poznaj tajemnice Stadionu Zimowego

Za nami:

GKS Tychy we współpracy z Tyską Galerią Sportu zapraszają na wyjątkowy spacer po Stadionie Zimowym w Tychach. Jeżeli zawsze marzyliście, aby usiąść w boksie lub zobaczyć jak wygląda hokejowa szatnia to musicie być z nami 23 lutego.

Z okazji 50-lecia tyskiego hokeja ligowego GKS Tychy we współpracy z Tyską Galerią Sportu organizuje wycieczkę po wszystkich zakamarkach Stadionu Zimowego. - Pokażemy Wam miejsca, które na co dzień są niedostępne dla kibiców - zachęcają organizatorzy. W trakcie zwiedzania będzie można zobaczyć m.in. szatnię GKS Tychy, gdzie w rolę przewodników wcielą się zawodnicy i osobiście zaprezentują sprzęt hokejowy oraz odpowiedzą na wszystkie pytania zwiedzających. Ponadto będzie można zobaczyć puchary i trofea zdobyte przez tyszan na przestrzeni lat.

Wszystkich chętnych zapraszamy w sobotę, 23 lutego, na godzinę 8:45. Ilość miejsc jest ograniczona. Maksymalna ilość zwiedzających to 25 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń przesłanych na adres e-mail: pr@tyski-sport.pl. W wiadomości należy pozostawić imię i nazwisko zwiedzającego oraz numer telefonu do kontaktu. Zapisy trwają do wtorku, 19 lutego. Przewidywany czas zwiedzania wynosi około godzinę.

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA