tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 6 lutego 2019

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom tyską policję

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa "na wnuczka" i "na policjanta". Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

identyfikacja
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom tyską policję · fot.


Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie w sprawie oszustwa, w którym sprawcy podając się za członka rodziny oraz za policjanta "na wnuczka" i "na policjanta" wyłudzili od seniorki 25 tys. złotych. Sytuacja miała miejsce w dniu 30 stycznia 2019 r.

W toku prowadzonego postępowania uzyskano wizerunek mężczyzny, który może posiadać istotne informacje w tej sprawie.

identyfikacja
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom tyską policję · fot.


Rysopis: Mężczyzna w wieku około 20-30 lat, szczupłej budowy ciała, ubrany w czarna kurtkę z kapturem na głowie, spodnie długie koloru czarnego, na lewej ręce zegarek tarczowy, półbuty koloru brązowego.

Osoby, które wiedzą coś na temat oszustwa lub rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-230 lub telefonem alarmowym 112

ab / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA