tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 5 lutego 2019

Nie dostosował się do przepisów, doprowadził do kolizji i uciekł

Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego, do którego doszło na ul. Edukacji w Tychach. Mundurowi zwracają się z prośbą do osób, które były świadkami zdarzenia o kontakt z policjantami z Zespołu ds. Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach.

W dniu 14.01.2019 r. ok. godz. 19:00 w Tychach na ul. Edukacji nieznany kierujący samochodem marki Chrysler 300M koloru srebrnego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas wyjazdu z parkingu kierującemu samochodem marki Subaru Legacy o nr rej. ST9..., zmuszając go do wykonania manewru obronnego w postaci zjazdu na pobocze. Skutkiem tego było najechanie przez niego na słup trakcji trolejbusowe. Kierujący, który nie dostosował się do przepisów i doprowadził do kolizji odjechał z miejsca zdarzenia.

Osoby będące świadkiem opisanego zdarzenia, bądź posiadające jakiekolwiek informacje na temat sprawcy, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem ds. Wykroczeń KMP w Tychach, Al. Bielska 46, pokój nr 40, tel. 323256367.

ab / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA