tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 5 lutego 2019

Policja opublikowała wizerunki sprawców kradzieży rozbójniczej

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów na ul. Dmowskiego. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z tyską komendą.

Wizerunki sprawców kradzieży rozbójniczej · fot.


Komenda Miejska Policji w Tychach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w dniu 30 listopada 2018 r. około godz. 18.00 w jednym ze sklepów na ul. Dmowskiego w Tychach. Nieznany sprawca dokonał kradzieży artykułów o łącznej wartości 100 złotych, a następnie w celu utrzymania w posiadaniu skradzionego mienia bezpośrednio po kradzieży, uderzył pięścią w okolice twarzy pracownika sklepu.

W toku wykonanych czynności śledczy wyodrębnili wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne informacje na temat zdarzenia. W związku z powyższym zwracamy się o udzielenie wszelkich informacji na temat tożsamości tych mężczyzn.

Rysopis:
Mężczyzna w wieku około 19-22 lat, szczupłej budowy ciała. Ubrany w kurtkę z kapturem koloru szaro-czarnego, na głowie czapka koloru szarego, spodnie dżinsowe koloru czarnego. Twarz szczupła bez zarostu.

Drugi mężczyzna, w wieku około 20-15 lat, ubrany w czarną kurtkę z kapturem założonym na głowie, czapkę koloru czarnego, spodnie dżinsowe koloru jasno niebieskiego, posiada kilkudniowy zarost.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy al. Bielska 46, pod numer telefonu 32 32-56-280 lub telefonem alarmowym 112.

ab / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA