tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 9 listopada 2018
  • 12 listopada 2018

Dzieci urodzone 11 listopada otrzymają wyprawkę z Fundacji PZU

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Megrez przystąpił do akcji organizowanej przez PZU na 100-lecie Niepodległości. Z tej okazji Fundacja PZU przygotowała wyprawki dla wszystkich dzieci w Polsce, które urodzą się 11 listopada 2018 roku.

Fundacja PZU symbolicznie wita najmłodszych mieszkańców naszego kraju, którzy przyjdą na świat 11 listopada 2018 r. - w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Przygotowany prezent ma podkreślić wyjątkowość momentu urodzin w tak szczególnym dla Polaków dniu.

Body, kocyk, zestaw atestowanych kosmetyków dla niemowląt oraz specjalny okolicznościowy prezent niespodzianka - to akcesoria, które znajdą mamy nowo narodzonych dzieci w wyprawce przygotowanej przez Fundację PZU.

- Nadchodzącą 100. rocznicę odzyskania niepodległości Fundacja PZU postanowiła uczcić przygotowując wyprawki dla wszystkich nowonarodzonych w dniu 11 listopada 2018 roku, przyszłych obywateli naszego kraju. Mamy nadzieję, że mała niespodzianka znajdująca się w wyprawce utrwali w ich pamięci fakt przyjścia na świat w tak wyjątkowym dniu, również ku radości rodziców - powiedziała Jolanta Zabarnik-Nowakowska, prezes zarządu Fundacji PZU.

Rodzice zainteresowani akcją proszeni są o wysłanie zgłoszenia na adres e-mail Fundacji PZU: urodzeniwstulecie@pzu.pl wraz z załączonym potwierdzeniem daty urodzenia dziecka (skan aktu urodzenia). Zgłoszenia przyjmowane będą do 25 listopada 2018 roku (decyduje data wpływu). Paczki będą wysyłane na podany przez Rodziców adres korespondencyjny.

Dzieci urodzone 11 listopada otrzymają wyprawkę z

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA