tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 7 listopada 2018
  • 14 listopada 2018

„Coldplay: A Head Full of Dreams” 14 listopada tylko w Multikinie

Za nami:

Jeden z największych zespołów świata po raz pierwszy dzieli się swoją historią! „Coldplay”: A Head Full of Dreams” na wielkim ekranie już 14 listopada tylko w Multikinie!

„Coldplay: A Head Full Of stars” pokazuje niesamowitą podróż Coldplay od skromnych początków garażowej kapeli do stadionowej supergrupy. Reżyser Mat Whitecross skupia się na występach na żywo i materiałach zza kulis dokumentujących światową trasę koncertową „A Head Full of Dreams”. W filmie zaprezentowano także niepokazywany nigdzie wcześniej materiał archiwalny rejestrowany przez ponad 20 lat. Produkcja zestawia spektakularne wykonania kultowych utworów, takich jak „Fix You” i „Viva La Vida”, z prywatnymi momentami nagranymi po koncertach. Tego wyjątkowego jednorazowego wydarzenia kinowego nie można przegapić!„Coldplay”: A Head Full of Dreams” będzie można zobaczyć 14 listopada o godz. 20.00 w tyskim Multikinie.

Ceny biletów: 24 zł
Bilet z M!Kartą płacąc BLIKIEM: 14,90 zł

Bilety dostępne w kasach biletowych lub online na stronie Multikina www.multikino.pl.

43-100 Tychy
ul. Jana Pawła II 16/18

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA