tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 7 listopada 2018

Konferencja "Cała Polska Specjalną Strefą Ekonomiczną" w Tychach

Za nami:

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Podstrefy Tyskiej oraz Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach zapraszają na spotkanie dotyczące zasad wspierania inwestycji w oparciu o nową ustawę.

Ustawa o wspieraniu nowych inwestycji wprowadza nowy mechanizm udzielania przedsiębiorcom wsparcia w podejmowaniu nowych inwestycji na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, który w założeniu ma uzupełnić rozwiązania funkcjonujące w oparciu o przepisy ustawy o specjalnych strefach ekonomicznych. O możliwych do wykorzystania szansach, zasadach i warunkach korzystania z pomocy publicznej według nowej ustawy, będą mówić przedstawiciele firmy doradczej KMPG - partnera tego przedsięwzięcia.

- Jeśli planują Państwo nowe inwestycje to serdecznie zapraszamy na spotkanie 14 listopada o godz. 9.30 w budynku Strefart w Tychach (Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze) przy ul. Fabrycznej 2 - zachęcają organizatorzy.

Organizatorzy proszą o telefoniczne lub e-mailowe potwierdzenie obecności na konferencji najpóźniej do 7 listopada z uwagi na ograniczoną ilość miejsc.

BM / tychy.info, źródło: Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA