tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 6 listopada 2018

23-latek chciał popełnić samobójstwo. Policjanci zapobiegli tragedii

Policjanci z Tychów odnaleźli w lesie 23-letniego mężczyznę, który oznajmił swojej partnerce, że zamierza popełnić samobójstwo. Zaniepokojona kobieta zaalarmowała policję i poprosiła o pomoc. Szybka i skuteczna interwencja mundurowych najprawdopodobniej zapobiegła tragedii.

Informację o desperackim kroku 23-letniego mężczyzny dyżurny tyskiej komendy otrzymał wczoraj po południu. Zaniepokojona kobieta powiadomiła mundurowych, że jej 23-letni partner zamierza popełnić samobójstwo. Mężczyzna powiedział, że stracił sens życia i chce ze sobą "skończyć". Na szczęście kobieta szybko powiadomiła o sytuacji policjantów, którzy natychmiast postanowili działać.

Policjanci patrolowali tereny lasu, znajdującego się w pobliżu miejsca zamieszkania desperata. W krótkim czasie mundurowi zlokalizowali mężczyznę i wezwali pogotowie, następnie został on poddany konsultacji lekarskiej i wrócił do domu. Szybka i skuteczna interwencja mundurowych najprawdopodobniej zapobiegła tragedii.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA