tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 3 listopada 2018

Foto-dnia: Brama Słońca na fotografii natychmiastowej

Fotografia natychmiastowa wróciła do łask. Coraz więcej osób użytkuje nowoczesne aparaty analogowe, za pomocą których wykonuje i wywołuje zdjęcia niemalże w tej samej chwili. Marta Nowakowicz-Jankowiak, członek Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego, mówi otwarcie, że jest fanką tej metody robienia zdjęć i dzieli się z nami częścią swojej pasji.

Zdjęcie dnia - zgłoszenie
fot.


- Jestem fanką fotografii natychmiastowej - fotografuję aparatem marki Fuji film - Instax mini 9. Prawdopodobnie mam największą kolekcję zdjęć tego typu, na których są Tychy. Poza fotografią natychmiastową lubię tę tradycyjną - mówi Marta Nowakowicz-Jankowiak. - Od urodzenia pracuję i mieszkam w Tychach. Zawodowo zajmuję się wynagrodzeniami jako szef działu kadr, biegły sądowy i autor tekstów branżowych. Fotografia to moje hobby - dodaje.

Na instagramie Marta prowadzi profil @kwadratowetyychy, gdzie umieszcza zdjęcia wykonane w Tychach. Natomiast więcej zdjęć instax można znaleźć na drugim profilu: @she_is_instax_fan. Zapraszamy do oglądania!

Zrobiłeś inne, ciekawe zdjęcie? Prześlij je do redakcji za pomocą formularza wyślij info. Najlepsze zdjęcia opublikujemy na łamach portalu tychy.info.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA