tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 31 października 2018
  • 6 listopada 2018

„Planeta Singli 2” przedpremierowo w ramach cyklu „Kino na Obcasach”

Za nami:

„Planeta Singli 2” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku - kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. Multikino zaprasza na przedpremierowy pokaz już 6 listopada w ramach Kino na Obcasach. 

Po dwóch latach nieobecności na kinowe ekrany wracają Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery.
 
Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander - zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.

Kolejna odsłona projektu „Kino na Obcasach” odbędzie się 6 listopada o godzinie 19.00.

Bilety na listopadowe „Kino na Obcasach” można nabyć w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl.

„Planeta Singli 2” przedpremierowo w ramach cyklu


43-100 Tychy
ul. Jana Pawła II 16/18

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA