tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 14 czerwca 2018

XX Ogólnopolski Rodzinny Rajd Rowerowy: uczestnicy przejadą 15km

W niedzielę, 24 czerwca o godzinie 10.15 chętni cykliści wezmą udział w XX Ogólnopolskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym.

Trasa będzie liczyła ok. 15 km. Biuro rajdu i start z terenu Kompleksu Piłkarskiego im. Alfreda Potrawy przy ul. Andersa 22 w Tychach, następnie dojazd do ul. Myśliwskiej i trasa w lesie. Meta i zakończenie rajdu - stacja kolejowa Tychy Żwaków (ok. godz. 12.30).

Opłata organizacyjna w wysokości: 12 zł osoba dorosła, 8 zł (dzieci 16-8 lat). Dzieci 7-letnie i młodsze są zwolnione z opłaty. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 czerwca pod adresem e-mail: zgloszenia@mosir.tychy.pl. Osoby, które zgłoszą swój udział do 15 czerwca, mają gwarantowane świadczenia regulaminowe.

Wpłaty będą przyjmowane w dniu rajdu w godz. 8.30-10.00. Osoby, które zapiszą się w dniu rajdu, nie mają gwarantowanych pełnych świadczeń regulaminowych. Przewidziano pamiątkowe koszulki, posiłek na trasie, loterię fantową, a także nagrody dla najstarszego i najmłodszego uczestnika rajdu oraz najliczniejszej rodziny.

Organizatorem rajdu jest MOSiR Tychy przy współorganizacji Klubu Turystyki Kolarskiej "Gronie" w Tychach.

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.