tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 16 maja 2018
  • wczoraj, 13:40

K. Cugowski uświetni galę rozdania nagród w dziedzinie kultury i sportu

W czwartek, 24 maja o godzinie 18.00 w Teatrze Małym odbędzie się doroczny Koncert Promocyjny, którego głównymi bohaterami będą laureaci nagród prezydenta Tychów oraz wokalista legendarnej Budki Suflera.Od ponad dwóch dekad Prezydent Miasta Tychy przyznaje swoje nagrody w dziedzinie kultury i sportu osobom i instytucjom, które swoją działalnością czy osiąganymi wynikami przyczyniają się do promocji miasta poza jego granicami. Kolejni beneficjenci tej prestiżowej, ale i wymiernej materialnie nagrody, ujawniani i honorowani są co roku w maju, podczas Koncertu Promocyjnego, który tym razem zaplanowano na czwartek, 24 maja.

Każdorazowo koncert uświetnia występ uznanej gwiazdy muzycznej czy estradowej. W tym roku będzie to legenda polskiej sceny rockowej, długoletni frontman zespołu Budka Suflera - Krzysztof Cugowski, któremu w nowym, solowym projekcie towarzyszyć będą znakomici muzycy: Jacek Królik (gitara), Robert Kubiszyn (bas), Tomasz Kałwak (instr. klawiszowe) i Cezary Konrad (perkusja). Z pewnością ze sceny Teatru Małego usłyszymy piosenki znane z repertuaru Budki Suflera, jak i solowe utwory artysty.

Bilety w cenie 50 / 60 złotych do nabycia w kasie Teatru Małego w Tychach i na biletyna.pl. Organizatorem koncertu jest Miejskie Centrum Kultury w Tychach.

Miejskie Centrum Kultury

43-100 Tychy
ul. Bohaterów Warszawy 26

tel. 032 327 02 91
fax 032 327 02 91

BM / tychy.info, źródło: Tyski Informator Samorządowy

REKLAMA

Komentarze