tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 13 marca 2018
  • 16 marca 2018

ENEMEF: Maraton Pitbulla z premierą "Ostatniego psa" w Multikinie

Za nami:

4 części mocnego i bezwzględnego Pitbulla w 1 emocjonującą noc, w tym premierowo Pitbull. Ostatni pies! Twarde charaktery, gangsterskie porachunki, policyjne śledztwa, brutalne zbrodnie, a do tego rozbrajający cięty dowcip i fenomenalna obsada aktorska.

ENEMEF: Maraton Pitbulla to wyjątkowa szansa, aby obejrzeć wszystkie części jednej z najpopularniejszych polskich serii kryminalnych ostatnich lat na wielkim ekranie, w tym najnowszą "Pitbull. Ostatni pies" premierowo! Twarde charaktery, gangsterskie porachunki, policyjne śledztwa, brutalne zbrodnie, a do tego rozbrajający cięty dowcip i fenomenalna obsada aktorska. To wszystko w jedną emocjonującą noc z mocnym i bezwzględnym "Pitbullem". W repertuarze:
  • Pitbull,
  • Pitbull. Nowe Porządki,
  • Pitbull. Niebezpieczne Kobiety,
  • Pitbull. Ostatni Pies - premierowo!


ENEMEF: Maraton Pitbulla odbędzie się 16 marca. Rozpoczęcie o 22.00, przewidywany koniec ok. 5.00 rano.

Ceny biletów (za całą noc w kinie):
  • 28-30 zł: cena promocyjna: dla kilku tysięcy osób, wylosowanych wśród wszystkich, którzy zarejestrowali się na www.enemef.pl - dostaną oni specjalnego zniżkowego SMSa, który uprawnia do nabycia dowolnej liczby biletów w cenie 28 zł lub 30 zł każdy (28 zł: wszystkie miasta poza wymienionymi; 30 zł: Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław)
  • 35-39 zł: cena normalna (35 zł: wszystkie miasta poza wymienionymi; 37 zł: Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław; 39 zł: Warszawa Złote Tarasy)

Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

ENEMEF: Maraton Pitbulla z premierą "Ostatniego ps


Multikino

43-100 Tychy
ul. Jana Pawła II 16/18

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.