tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 13 lutego 2018
  • 25 lutego 2018

Pomóżmy wyjechać piłkarkom z GKS Polonia Tychy na Mistrzostwa Polski

Za nami:

Tyskie piłkarki stanęły przed niepowtarzalną szansą - mogą powalczyć o mistrzostwo Polski podczas futsalowych zawodów w Grodzisku Mazowieckim. By spełnić marzenie naszych zawodniczek wystarczy mały gest w postaci wpłaty na zbiórkowe konto.

GKS Polonia Tychy
Pomóżmy wyjechać piłkarkom z GKS Polonia Tychy na Mistrzostwa Polski · fot.


Tyszanki awansowały do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu do lat 14 i w pierwszy weekend marca będą miały szansę powalczyć o medale jako jedna z 12 najlepszych drużyn w Polsce. W eliminacjach Polonistki pokonały 2:0 Prądniczankę, gospodarza turnieju i 15:0 Zantkę Chorzów.

Turniej, o którym marzą dziewczyny, odbędzie się w Grodzisku Mazowieckim. 14 młodziutkich piłkarek z Tychów, wspartych przez sztab szkoleniowy ma możliwość spełnić swoje marzenie o Mistrzostwie Polski Kobiet w Futsalu.

- Całkowity koszt transportu, nocleg i wyżywienie to kwota, która pokryta w całości przez nasz klub mocno nadwyręży jego budżet. Wasze wsparcie pozwoli na organizację wyjazdu przy zachowaniu wysokiej jakości szkolenia wszystkich zawodniczek Polonii GKS Tychy, czyli między innymi kupno odpowiedniego sprzętu, opłacenie trenerów czy wyjazdy na pozostałe rozgrywki czy turnieje - informuje Dawid Kołodziejczyk, prezes Polonii GKS.

By wyjechać na turniej do Grodziska dziewczynom potrzeba blisko 7 tysięcy złotych. Aby wspomóc młode tyszanki w realizacji ich sportowego pragnienia wystarczy wpłacić nawet symboliczną kwotę na zbiórkowe konto otwarte przez władze klubu na portalu zrzutka.pl. Fundatorzy mogą liczyć na specjalne podziękowania i nagrody. Ci, którzy wpłacą 10 złotych i więcej otrzymają imienne podziękowania za wsparcie organizacji na profilu Polonii GKS Tychy na portalu społecznościom Facebook. Zbiórkowicze, którzy zdecydują się przekazać 50 złotych i więcej dostaną oficjalne podziękowania za pomoc w organizacji wyjazdu. Osoby wpłacające na konto dar w kwocie 300 złotych otrzymają nagrodę w postaci koszulki meczowej Polonii GKS Tychy z podpisami dziewczyn. Na największą gratkę mogą liczyć ci, którzy przekażą sumę powyżej 400 złotych.

- Jeśli zdobędziemy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski osoba, która nam pomoże wpłacając 400 zł otrzyma jeden z bezcennych medali MMPu14. W imieniu dziewczyn prosimy o wsparcie naszego wyjazdu - informuje Dawid Kołodziejczyk.

joa / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.