tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 9 lutego 2018

Przyznali się do błędu, przeprosili, a teraz zachęcają do kibicowania

Niespodziewanie pojawili się w różnych punktach miasta wzbudzając ogromne zainteresowanie mieszkańców Tychów. Każdy z innym hasłem, ale wspólnym przesłaniem. Przed dwa ostatnie tygodnie piłkarzy GKS Tychy można było spotkać na bilbordach i plakatach w centralnych punktach miasta. Czarno-białe zdjęcia zawodników z krótkimi cytatami, odnoszącymi się do słabych występów Trójkolorowych w rundzie jesiennej były elementem specjalnej kampanii.

Piłkarze GKS Tychy przepraszają za słaby sezon… na
Piłkarze GKS Tychy przepraszają za słaby sezon... na plakatach · fot.


- Runda jesienna w naszym wykonaniu była wielkim rozczarowaniem, dlatego w nietypowy sposób postanowiliśmy przeprosić naszych kibiców. Zdecydowaliśmy się na niestandardowe i prawdopodobnie pierwsze tego typu rozwiązanie w klubie sportowym- kampanię teaserową. Celem pierwszego etapu było zaciekawienie mieszkańców Tychów i sprowokowanie ich do dyskusji. To udało nam się zrealizować w 100%. Przyznanie się do błędu zawsze jest bardzo trudne, ale byliśmy to winni naszym wiernym kibicom - mówi Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

W drodze do szkoły czy pracy mieszkańcy Tychów mogli zobaczyć Daniela Tanżynę, Łukasza Grzeszczyka, Macieja Mańkę i Piotr Ćwielonga. Plakaty i bilbordy pojawiły się w autobusach, na przystankach autobusowych i w centralnych punktach miasta. Na temat akcji pisaliśmy w artykule "Piłkarze GKS Tychy przepraszają za słaby sezon... na plakatach".

Piłkarze GKS Tychy przepraszają za słaby sezon… na
Piłkarze GKS Tychy przepraszają za słaby sezon... na plakatach · fot.


- Otrzymywaliśmy wiele telefonów od kibiców i dziennikarzy. Każdy zastanawiał się, kto jest odpowiedzialny za tę kampanię. Przez ostatnie dwa tygodnie nie mogliśmy nic zdradzić, ale założony cel udało się zrealizować. Teraz przystępujemy do drugiego etapu reklamy teasrowej. W projekt zaangażowało się kilka ciekawych osób - dodaje Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy Tyski Sport S.A.

W drugim etapie kampanii teasrowej do piłkarzy dołączyli kibice. I tak Piotra Ćwielonga możemy zobaczyć w towarzystwie górnika, Daniela Tanżynę z piłkarką Polonii GKS Tychy, a obok Macieja Mańki stoi były kapitan "Trójkolorowych" - Łukasz Kopczyk.

Kampania #71powodówzaGKS · fot.


- Kolejnym etapem kampanii jest #71powodówzaGKS. Każdy z bohaterów przedstawił swój powód, dla którego warto wspierać drużynę. Liczba nie jest przypadkowa. W ten sposób nawiązujemy do daty powstania klubu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibiców postanowiliśmy także obniżyć ceny karnetów i biletów - zaznacza Grzegorz Bednarski, prezes Tyski Sport S.A.

Najtańszy karnet kosztuje 30 złotych, najdroższy 71. Piłkarze GKS Tychy rozgrywki Nice 1 Liga wznowią 3 marca na Stadionie Miejskim. Rywalem podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza będzie Chrobry Głogów.

Kampania #71powodówzaGKS · fot.

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.