tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 8 lutego 2018
  • 9 lutego 2018

Noc z Greyem z premierą Nowego oblicza Greya 9 lutego w Multikinie!

Za nami:

Noc z Greyem to specjalne, ekskluzywne walentynkowe wydarzenie dla wszystkich fanów najbardziej pikantnej i kontrowersyjnej serii ostatnich lat. Tej nocy będzie można obejrzeć wszystkie części trylogii, w tym premierowo najnowszą "Nowe oblicze Greya".

Anastasia Steel - urocza, niewinna studentka literatury oraz Christian Grey - zabójczo przystojny rekin biznesu odkryją przed widzami swoje najskrytsze sekrety i fantazje. Ciemność kinowej sali stanie się zmysłowa jak nigdy dotąd, a wypełniające ją miłosno-erotyczne napięcie będzie przybierało na mocy z każdą minutą. W repertuarze:
  • Pięćdziesiąt twarzy Greya,
  • Ciemniejsza strona Greya,
  • Nowe oblicze Greya - premierowo!


Pokaz rozpocznie się o godzinie 22.00, przewidywany koniec ok. 4.30 rano.

Ceny biletów (za całą noc w kinie): 49 zł i 59 zł. W cenie biletu voucher barowy upoważniający do wymiany w barze na lampkę wina musującego albo napój gazowany 0,5 l PET (lampka wina przysługuje wyłącznie osobom pełnoletnim). Wielka Dolewka Coca Coli: do każdego biletu dodawany jest kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju (Coca Cola, Fanta, Sprite).

Noc z Greyem z premierą Nowego oblicza Greya 9 lut


Multikino

43-100 Tychy
ul. Jana Pawła II 16/18

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.