tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 8 lutego 2018

Znasz tych mężczyzn? Mogą mieć informacje nt. kradzieży walizki

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży, do której miało dojść 9 stycznia w rejonie dworca autobusowego PKP Stare Tychy przy ul. Andersa. Wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne dla sprawy informacje został "uchwycony" przez kamery monitoringu.

Mężczyźni poszukiwani przez policję · fot.


Do zdarzenia doszło we wtorek, 9 stycznia pomiędzy godz. 11.00-11.15 przy ul. Andersa w Tychach w rejonie dworca autobusowego przy PKP Stare Tychy. Nieznany sprawca przywłaszczył sobie walizkę podróżną z zawartością rzeczy osobistych, laptopa oraz leków o łącznej wartości ponad 5 tys. złotych.

W wyniku przeprowadzonych czynności śledczy zabezpieczyli zapis z monitoringu, na którym został zarejestrowany wizerunek mężczyzn, którzy mogą posiadać istotne dla sprawy informacje.

Rysopisy:
  • pierwszy - szczupłej budowy ciała, ubrany w kurtkę koloru brązowego z kapturem, na głowie kaptur z bluzy koloru brązowego, a pod nim czapka z daszkiem, spodnie koloru niebieskiego, dżinsowe i ciemne buty,
  • drugi - średniej budowy ciała, wysoki, z zarostem na twarzy w postaci jasnego wąsa, ubrany w brązową kurtkę, na głowie kaptur z bluzy w jasno-granatowe pasy, pod nią ciemną, zimową, czapkę, ciemne spodnie, niósł reklamówkę biało-czerwoną reklamówkę z logo firmy „LEGO”, ciemne buty,
  • trzeci z mężczyzn - krępej budowy ciała ubrany w ciemną kurtkę z czerwonymi wstawkami, widoczny zielony kaptur z bluzy, ciemną zimową czapkę z napisem z przodu, ciemne spodnie z pomarańczowymi wstawkami po bokach i ciemne buty z jasnymi wstawkami po bokach, na twarzy siwy zarost w postaci wąsa i brody.


Osoby, które rozpoznają mężczyzn na prezentowanych zdjęciach lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat wymienionego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt z wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy Al. Bielska 46 lub pod numer telefonu (32) 325-62-00, (32) 325-62-30 lub telefonem alarmowym 997.

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.