tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 10 lutego 2018

Międzynarodowe Seminarium Wu Shu z chińskim mistrzem w Tychach

W lipcu na terenie Tychów zorganizowane zostanie Międzynarodowe Seminarium Wu Shu. Organizatorem wydarzenia jest Klub Sportowy Dragon we współpracy z Chinese Martial Arts - Division of Athletic Balance, LLC. Gośćmi będą Mistrzowie: Narcyz Latecki oraz Ping Zhen Cheng.

seminarium wu shu


- Wydarzenie skierowane jest zarówno do osób rozpoczynających swoją przygodę ze sztukami walki, jak i tych z dłuższym stażem treningowym. Program seminarium obejmuje zajęcia praktyczne stylów zewnętrznych oraz wewnętrznych prowadzonych przez jednych z najwybitniejszych mistrzów - zachęcają organizatorzy.

Seminarium odbędzie się w dniach 2-7 lipca. Wszystkie zajęcia odbędą się w Tychach, dokładne miejsce zostanie podane w późniejszym terminie. W zależności od ilości zapisanych osób wynajęta zostanie odpowiednia hala sportowa.

Na stronie Klubu Sportowego Dragon znajduje się formularz rejestracyjny, po poprawnym wypełnieniu i wysłaniu, drogą mailową otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji. Samo zgłoszenie jest niezobowiązujące, dopiero uiszczenie opłaty seminaryjnej będzie potwierdzeniem udziału w wydarzeniu.

Informacje szczegółowe można uzyskać telefonicznie pod numerem: 691-850-059 lub mailowo: ksdragon.tychy@gmail.com.

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.