tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 20 stycznia 2018

Zostań saunamistrzem w Wodnym Parku Tychy! Nabór kandydatów

Regionalne Centrum Gospodarki Wodno Ściekowej S.A. z siedzibą w Tychach poszukuje kandydatów na stanowisko saunamistrza w Wodnym Parku Tychy.

Zadaniem pracownika będzie prowadzenie seansów, eventów i wydarzeń w saunach; instruowanie klientów z zasad poprawnego saunowania; przygotowywanie i wykonywanie zabiegów w strefie; obsługa Elektronicznego Systemu Obsługi Klienta (ESOK); zapoznanie klientów z ofertą Wodnego Parku Tychy; przekazywanie rzetelnych i merytorycznych informacji na temat świadczonych usług; zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie; budowanie pozytywnego wizerunku Wodnego Parku Tychy i kontaktu z klientem, a także dbanie o komfort i bezpieczeństwo klientów Wodnego Parku Tychy.

Od kandydatów wymaga się minimum średniego wykształcenia, wiedzy i doświadczenia w prowadzeniu seansów saunowych oraz zorientowania na klienta. Kandydaci muszą wykazać się również kreatywnością i entuzjastycznym nastawieniem, a także dynamizmem i zaangażowaniem. Chętni do objęcia stanowiska powinni odznaczać się wysoką kulturą osobistą, samodzielnością, dobrą organizacją pracy i odpowiedzialnością. Wymaga się od nich dyspozycyjności. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

RCGW oferuje: stabilne zatrudnienie oraz przyjazne środowisko pracy, motywacyjny system wynagrodzeń, szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego. Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV i listu motywacyjnego w języku polskim pocztą elektroniczną na adres : rcgw@rcgw.pl lub złożenie go w siedzibie firmy w Tychach Al. Marszałka Piłsudskiego 12.

Wodny Park Tychy

43-100 Tychy
ul. Sikorskiego 20

tel. +48 32 438 88 35
tel. +48 32 438 88 31
tel. +48 32 438 88 39

BM / tychy.info, źródło: Wodny Park Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.