tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 20 stycznia 2018

Wojciech Szumilas na pół roku w Legionovii Legionowo

Wojciech Szumilas najbliższe miesiące spędzi w Legionovii Legionowo. 21-letni pomocnik trafił dzisiaj do drugoligowej drużyny na zasadzie wypożyczenia obowiązującego do końca sezonu 2017/18.

Wojciech Szumilas na pół roku w Legionovii Legiono
Wojciech Szumilas na pół roku w Legionovii Legionowo · fot.


„Szumi” do pierwszego zespołu GKS trafił przed rozpoczęciem rundy wiosennej sezonu 2013/14 z APN GKS Tychy. Kolejną kampanię ligową spędził na wypożyczeniach w dwóch trzecioligowych klubach - jesienią grał w Górniku Wesoła, natomiast wiosną był zawodnikiem BKS Stal Bielsko-Biała. Dotychczas w trójkolorowych barwach rozegrał 33 mecze i strzelił 2 bramki.

- Chcemy, aby Wojtek w dalszym ciągu się rozwijał, a w jego wieku najważniejsza jest regularna gra. W związku z tym pojawił się temat wypożyczenia do Legionovii, na który - po konsultacji z samym zawodnikiem - przystaliśmy. Życzymy Wojtkowi powodzenia - mówi Krzysztof Bizacki, Doradca Zarządu ds. sportowych tyskiego klubu.

Wojciech Szumilas na pół roku w Legionovii Legiono
Wojciech Szumilas na pół roku w Legionovii Legionowo · fot.

BM / tychy.info, źródło: GKS Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.