tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto
  • 29 października 2017
  • 18 listopada 2017

Jedziemy na Stadion Śląski - Tyska Galeria Sportu zaprasza na wycieczkę

Za nami:

18 listopada Tyska Galeria Sportu - Oddział Muzeum Miejskiego w Tychach zaprasza na wycieczkę "Sportowa architektura. Stadion Śląski w Chorzowie".

Stadion Śląski w Chorzowie · fot.


Stadion Śląski w Chorzowie to jeden z najważniejszych obiektów sportowych w kraju. To tutaj rozgrywane były słynne zawody w piłce nożnej, lekkoatletyce, kolarstwie czy na żużlu. Po wieloletnim remoncie stadion wygląda imponująco. W czasie wycieczki uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć zarówno trybuny stadionu, jak i jego zaplecze - m.in. szatnie, loże honorowe. Poznają także możliwości techniczne obiektu. Tunelem wejdą na boisko, w stadionowej galerii zapoznają się z historią „kotła czarownic". Na zakończenie pospacerują wokół obiektu.

Koszt wycieczki wynosi 16 zł. Dodatkowo koszt wstępu płatny na stadionie: 8 zł dorośli, 3 zł dzieci i młodzież. Zapisy i wpłaty przyjmuje Tyska Galeria Sportu - ul. Edukacji 7 (Stadion Miejski), a także Muzeum Miejskie w Tychach - Stary Magistrat, pl. Wolności 1. Ilość miejsc jest ograniczona.

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.